Apie RAIBEC

RAIBEC yra pirmoji skaitmeninės rinkodaros agentūra Lietuvoje. Kaip komanda, esame Jūsų verslo konsultantas, padedantis uždirbti daugiau.

Misija

Padėti sparčiau augti, kuriant efektyvesnę skaitmeninę rinkodarą.

Vizija

Geriausiai vertinama skaitmeninės rinkodaros agentūra Lietuvoje, užtikrinanti verslo sėkmę savo klientams.

Vertybės

Palyginimas ir prioretizavimas

Sąžiningumas

Pirmiausia rūpinamės kliento poreikiais, nes jeigu laimi klientas, laimime ir mes.

Nuolatinis KPI rodiklių sekimas

Verslumas

Stengiamės įžvelgti galimybes ir jomis pasinaudoti.

Tikslų nusistatymas

Tikslumas

Sprendimus priimame remdamiesi patikimiausiais įmanomais duomenimis.

Nauja idėja rinkodaros vystymui

Inovatyvumas

Kartu su Jumis domimės interneto rinkodaros naujovėmis.

Diskusija tarp vykdytojo ir kliento

Atvirumas

Mūsų klientai visuomet žino, ką ir kodėl darome jų rezultatams pagerinti.

Aptarkime skaitmeninės rinkodaros planą

Bendradarbiavimas

Pažanga yra greičiausia, kai specialistai ir klientas dirba išvien.

Istorija

Kiekvienas verslas, siekiantis padidinti pardavimus, susiduria su iššūkiais. Man, kaip verslininkui, ši patirtis taip pat nesvetima. Ypač skaudu matyti, kaip turimas ribotas biudžetas išleidžiamas reklamai, kuri neduoda laukto rezultato. Kartais investicijos į reklamą ar klientų paiešką yra didesnės nei gautas pelnas, ir reklamos nauda kelia abejonių. Iš kitos pusės, lyg ir neturime pasirinkimo: juk reikia papildomų pardavimų, kad verslas augtų ir gyvuotų.

Situacija, kai reklamos nauda nepamatuojama, mane visada erzino. Atsimenu, kai 2004 metais vienas reklamą spaudoje parduodantis vadybininkas mane tikino, kad reklama niekada neatsiperka: esą tai paprasčiausiai išlaidos, kurios būtinos, kad „tave žinotų“. Su tuo niekada nesutiksiu. Juk svarbiausia ne tai, ar esi žinomas: reklamos norime tam, kad galėtume parduoti, uždirbti, vystyti verslą. Padėti verslui kurti reklamą, kuri atneša aiškiai pamatuojamą vertę, pelną ir padedančią auginti verslą – toks yra mano ir mano komandos variklis.

Ieškodami naujų reklamos formų ir sprendimų 2005 m. atradome „Google Ads“ reklamą paieškoje. Taip prasidėjo mūsų kelionė pamatuojamos vertės rinkodaros link. Tuomet supratome, jog tai yra ateitis ir turime kuo padėti kitiems verslams.

2007 m. jau diskutavome ir kėlėme klausimus, kad atvesti vartotoją į tinklalapį dar ne viskas. Ką padaryti ir kaip jam padėti užbaigti pirkimą? Šie klausimai mus atvedė prie „Urchin Analytics“. Šiais laikais tai yra „Google Analytics“.

2010 m. pradėjome dirbti su avia bilietų reklaminėmis kampanijomis „Google“ paieškoje ir ieškoti sprendimų, pagerinti reklaminių kampanijų efektyvumą. Supratome, kad reklama turi būti personalizuoti ir labiau atitikti vartotojų lūkesčius. Buvo aišku, kad rankinių būdu negalėsime kurti ir palaikyti dešimčių ar šimtų tūkstančių personalizuotų reklaminių skelbimų ir turėjome rasti naują darbo būdą ir principus.

Paleidžiame pirmas automatizuotas reklamines kampanijas „Google Ads“ tinkle, kurios 33% padidina avia bilietų pardavimus.

RAIBEC – Be efficient online, kaip prekinį ženklą sukuriam po pirmųjų bandymų automatizuoti reklamines kampanijas.

RAIBEC vizualizacija

Atraskite būdą sparčiau augti!

Mes remiame

RAIBEC | Be efficient online
J. Urbšio g. 3, 35190 Panevėžys
[email protected]
+370 614 14199

© 2022 – RAIBEC | Be efficient online – skaitmeninė rinkodara. Visos teisės saugomos.