RAIBEC » Reklama internete » Panevėžyje – konferencija su „Google“

Panevėžyje – konferencija su „Google“

Google konferencija

Autorius

Paskelbta

„Ir aš ten buvau, alų midų…“, norėčiau sakyti, tik kad alaus anei midaus nebuvo. Bet buvo šventė. Praėjusią savaitę Panevėžyje surengėme pirmąją regioninę skaitmeninės rinkodaros konferenciją. Tema – internetinės rinkodaros galimybės ir kaip jomis pasinaudoti verslui.

Ar jaudinomės? O, taip. Labai norėjome, kad pirmas blynas išeitų neprisvilęs, kad žmonės po renginio išeitų su atsakymais, padėsiančiais jų verslui augti.

Tas jaudulys ir lūkesčiai, matyt, persidavė ir auditorijai – kuri sureagavo ir atsakė įsitraukimu ir atvirumu. Dialogas pavyko, buvo apsikeitimas žiniomis ir energija. Tai, manau, svarbiausia.

Kamilė Jociūtė / verslo plėtros vadovė

Džiaugiuosi, kad salėje buvo tiek didelių įmonių, tiek smulkiojo verslo atstovų. Buvo labai įdomu su jais aptarti verslo strategijas, atsineštas idėjas ir paieškoti efektyvesnių sprendimų. Kiekvienas verslas kitoks, ir sėkmei internete dažniausiai reikia šiek tiek kūrybiškumo.

170524_konferencija-7

Erika Sereikaitė / „AdWords“ specialistė

Labai maloniai nustebino jaunas konferencijos dalyvių amžius ir registracijų gausa. Tai rodo, kad tokių renginių Panevėžiui labai trūksta. Kaip panevėžietei, man labai smagu, kad prisidėjau prie šio renginio organizavimo ir turėjome galimybę į miestą pasikviesti  „Google“ atstovus.

170524_konferencija-4

Tomas Morkūnas / SEO specialistas

Buvo akivaizdu, kad daugelis renginio dalyvių yra išbandę arba bent susipažinę su SEO ir kitomis skaitmeninės rinkodaros priemonėmis verslui. Apie tai sprendžiu ir iš konsultacijų, kuriose gavau labai konkrečių klausimų. Džiugu, kad įmonės supranta SEO naudą ir siekia geresnių pozicijų paieškos sistemose.

170524_konferencija-8

Remigijus Kuliešius / CEO

Sulaukę tokio susidomėjimo, jau esame įpareigoti pradėti organizuoti dar vieną konferenciją. Galbūt tokie renginiai galėtų tapti gražia pavasario tradicija Panevėžyje.

170524_konferencija-11

Po renginio dalyviams išsiuntėme trumpą anketą. Štai keletas atsakymų į klausimą „Kokie bendri jūsų įspūdžiai po konferencijos?“:

  • „Puikūs. Ypač turint omenyje tai, kad tai pirma konferencija šia tema Panevėžyje.“
  • „Daug naudingos informacijos.“
  • „Labai patiko ir privertė susimastyti apie tai, ką savo įmonėje darau ne taip.“
  • „Viskas buvo puiku: trukmė, teorija, paremta tikrais pavyzdžiais, ir galimybė konsultuotis.“
  • „Profesionalu, įdomu, labai gerai organizuota. Tiems, kas nesigaudo internetinėje rinkodaroje, išvis puiki žinių koncentracija.“

Tokie atsiliepimai – pati geriausia motyvacija toliau dirbti, mokytis ir padėti verslams įveikti vis sudėtingesnius iššūkius internete.

Renginių, kuriuose dalyvausime arba kursime patys, bus ir daugiau – tik dar nežinome, kur ir kada. Todėl kviečiu sekti mūsų „Facebook“ paskyrą ir susipažinti iš pradžių virtualiai, o vėliau ir gyvai.

170524_konferencija-10

170524_konferencija-6
170524_konferencija-9
170524_konferencija-5
170524_konferencija-3
170524_konferencija-2

Apie autorius

RAIBEC
RAIBEC
Svetainės administratorius
Mes remiame

RAIBEC | Be efficient online
J. Urbšio g. 3, 35190 Panevėžys
[email protected]
+370 614 14199

© 2022 – RAIBEC | Be efficient online – skaitmeninė rinkodara. Visos teisės saugomos.