RAIBEC » Reklama internete » 340 mln. dolerių smulkiam verlsui – galimybė ir Lietuvos įmonėms

340 mln. dolerių smulkiam verlsui – galimybė ir Lietuvos įmonėms

Parama smulkiam verslui

Autorius

Paskelbta

Koronaviruso protrūkis visame pasaulyje palieka vis ryškesnes žymes, paveikia gyvenimą ir bendruomenes. Google skiria 800+ milijonų dolerių paramą sveikatos organizacijoms, vyriausybėms ir sveikatos sistemos darbuotojams, ne pelno siekiančioms organizacijoms (į paramą pretenduoti gali ir Lietuvos ne pelno siekiančios organizacijos). Net 340 mln. dolerių iš šios sumos skiriama „Google Ads” kreditais, visiems smulkiems ir vidutiniams verslams prisidedant prie kai kurių viruso krizės iššūkių sprendimo. 

Lietuvoje didžiąją dalį verslo bendruomenės sudaro smulkus bei vidutinis verslas ir, jeigu per pastaruosius metus naudojotės „Google Ads” funkcijomis, jūs taip pat galite gauti šią paramą. 

Kas gali gautiGoogle Ads” kreditus? Visi smulkūs ir vidutiniai verslai, kurie naudojosi „Google Ads” funkcijomis (ir laikėsi Google reklamos politikos) per paskutinius dešimt iš dvylikos 2019 m. mėnesių ir šių metų sausio ir/arba vasario mėnesiais yra laikomi aktyviais klientais (tiek tiesiogiai, tiek per mūsų partnerius), ir gaus „Google Ads” kreditus.

Kaip gauti šiuos kreditus? Kredito informacija bus automatiškai rodoma jūsų „Google Ads” paskyrose. Per ateinančius mėnesius klientai bus informuoti apie kreditus per „Google Ads” paskyras. 

Kur galima panaudoti šiuos kreditus?  Šie kreditai galės būti naudojami būsimoms išlaidoms, visose „Google Ads” platformose, įskaitant paiešką, vaizdinę medžiagą, YouTube ir kitų tipų kampanijoms. 

Kada galite pradėti naudoti kreditus? Gegužės pabaigoje šie kreditai bus pradėti naudoti etapais. Kreditai galios iki 2020 m. gruodžio 31 d. Nepanaudoti kreditai nebus perkeliami į kitus kalendorinius metus.

Kiek kreditų skiriama? Kiekvieno kliento kredito dydis priklausys nuo ankstesnių „Google Ads” išlaidų, atsižvelgiant į valiutą, bei šalį, kurioje įsteigta „Google Ads” paskyra. 

O kaip dėl paramos ne pelno siekiančioms organizacijoms? Kiekviena nevyriausybinė organizacija Lietuvoje gali gauti po 10 000 dolerių reklamai Google paieškos tinkle. Kai kurioms organizacijoms dotacijos jau yra patvirtintos. Prašymus dotacijai gali teikti kiekviena, savo tinklalapį turinti, organizacija. Informaciją apie paraiškų teikimą rasite čia, o apie tinkamumo gaires – čia.

Plačiau apie „Google Ads” kreditus galite skaityti čia.

Plačiau apie kitus Google pasiūlymus pandemijos iššūkiams įveikti, galite skaityti čia.

Šie kreditai – solidarumo ir palaikymo ženklas. Google tikisi, kad tai padės sumažinti išlaidas, palaikant ryšį su savo klientais, ir padės smulkiam bei vidutiniam verslui sugrįžti į darbo vėžes.


Apie autorius

RAIBEC
RAIBEC
Svetainės administratorius
Mes remiame

RAIBEC | Be efficient online
J. Urbšio g. 3, 35190 Panevėžys
[email protected]
+370 614 14199

© 2022 – RAIBEC | Be efficient online – skaitmeninė rinkodara. Visos teisės saugomos.