RAIBEC » Reklama internete » „Raibec“ tapo VKT nariais

„Raibec“ tapo VKT nariais

Raibec - VKT nariai

Autorius

Paskelbta

Ta proga – patarimas, kuris gali sutaupyti ne vieną tūkstantį eurų.

Kas yra VKT?

Verslo konsultantų tinklas (VKT) – konsultacijų teikimo sistema jaunoms Lietuvos įmonėms. VšĮ „Versli Lietuva” į tinklą pagal nustatytus kriterijus atrinko savo srities profesionalus, teikiančius efektyviausias paslaugas, vystant verslo idėją ir toliau jį plėtojant. Šiuo metu tinklui priklauso daugiau nei 450 specialistų, tarp jų – ir mes.

Kodėl verta konsultuotis?

Žinoma, pirmiausia dėl to, kad gausite įžvalgų ir patarimų, pagrįstų ilgamete mūsų patirtimi ir leisiančių jūsų skaitmeninei rinkodarai veikti efektyviau.

Antra, konsultuodamiesi su mumis per VKT tinklą (t.y., pasirašę dotacijos sutartį) galėsite susigrąžinti iki 100 proc. išlaidų už gautas paslaugas. Maksimali kompensacijos suma – 6500 Eur.

Kas gali dalyvauti?

Kompensacijos galite prašyti, jeigu jūsų įmonė atitinka SVV subjekto (labai mažos, mažos arba vidutinės įmonės) apibrėžimą, pateiktą LR smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatyme, ir:

  1. veikia ne ilgiau kaip 1 metus, arba
  2. veikia nuo 1 iki 5 metų ir ne trumpiau kaip 12 mėnesių iki paraiškos pateikimo momento turėjo apdraustųjų.

Nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis, ir mielai atsakysime į visus su paraiškos teikimu susijusius klausimus bei padėsime paruošti finansavimui gauti reikalingus dokumentus.

Kontaktai:

+370 698 39453

[email protected]

Svarbu: šiuo metu naujų dotacijos sutarčių pasirašymas laikinai sustabdytas. Kvietimas teikti prašymus naujoms sutartims turėtų būti paskelbtas balandžio mėnesį. Parašykite mums el. paštu, ir mes jums pranešime, kai paraiškų teikimas bus atnaujintas.


Apie autorius

Avatar
Remigijus Kuliešius
Mes remiame

RAIBEC | Be efficient online
J. Urbšio g. 3, 35190 Panevėžys
[email protected]
+370 614 14199

© 2022 – RAIBEC | Be efficient online – skaitmeninė rinkodara. Visos teisės saugomos.