Skaitmeninės rinkodaros tinklaraštis

Naujausios rinkodaros naujienos, interviu, technologijos ir kt.

 • Juodosios technologijos – jau ir Lietuvos skaitmeninės reklamos rinkoje

  Šį kartą visiškai netikėtai ir skubiai rašau straipsnį apie mūsų aptiktas manipuliacijas internetinėje reklamoje. Kai kurios Lietuvos agentūros jau ėmė manipuliuoti reklamos „Google AdWords“ tinkle kainomis. Pasauliui tai nėra naujiena – tiesiog šiandien pirmą kartą teko susidurti su tuo Lietuvoje. Juodosios technologijos, arba kaip reklamos rinkoje reketuojami klientai. Kaip atpažinti, ar netapote auka?

 • Skaitmeninė rinkodara: kam 2016-ieji bus lūžio metai?

  Jeigu matėte filmą „Matrica”, tikriausiai prisimenate garsiąsias Morfėjaus frazes, skirtas Neo: „Ar nori pamatyti, koks gilus triušio urvas?”, „Aš siūlau tiesą ir nieko daugiau”. Šis straipsnis – ne tiems, kuriuos tenkina jų skaitmeninė rinkodara. Jis tiems, kurie nori ją pagerinti.

 • Kodėl nauji tinklalapiai „nepavaro”?

  Atnaujinote svetainę, tačiau nematote laukto pardavimų pokyčio ar investicijų grąžos? Viena iš priežasčių yra ta, kad, atnaujinant svetainę, iš naujo perkuriamos ne tik tos vietos, kurios buvo blogos, bet ir tos, kurios buvo visai geros. Be to, sprendimai, kaip keisti svetainę, priimami, neatlikus turimų duomenų analizės. Dažniausiai savo klientams rekomenduojame ne kurti naują svetainę, o daryti…

 • Palankiausia savaitės diena reklamai

  Pristatome tai, ką turi žinoti kiekvienas reklamos specialistas. Ar teko kada susimąstyti, kuri diena yra ta diena, kai vartotojai aktyviausi? Kurią dieną reiktų padidinti reklamos apimtis? Ar padidinus reklamos apimtis tą dieną, investicijų grąža bus didesnė?

 • Akimirkos iš „Google“ ir „Versli Lietuva“ konferencijos

  „Raibec” dalyvavo „Google“ ir „Versli Lietuva“ organizuotoje konferencijoje „Visada priekyje | Interneto galimybės verslui 2014“. Tai buvo puiki proga smulkiam ir vidutiniam verslui sužinoti, kaip internetas bei jo teikiamos galimybės gali padėti didinti verslo sėkmę.

 • Kokius „Google AdWords“ tikslus išsikelti?

  Kaip planuoti „Google“ reklamos kampanijas, nuo ko pradėti, į ką svarbiausia atsižvelgti? Tokie klausimai dažniausiai kyla klientams, kurie dar nedirbo su „Google“ įrankiais, arba tiems, kurie „nudegė“, nes „Google“ reklama nepasiteisino. Norėčiau apžvelgti keletą esminių dalykų, kurie svarbūs planuojant „Google AdWords“ reklaminę kampaniją. Išsikelkite tikslus, adekvačius Jūsų verslui.

Mes remiame

RAIBEC | Be efficient online
J. Urbšio g. 3, 35190 Panevėžys
[email protected]
+370 614 14199

© 2022 – RAIBEC | Be efficient online – skaitmeninė rinkodara. Visos teisės saugomos.